ERP İŞ SİSTEMLERİ

İnternet Çağında "İşin Aslı Yönetişim!"

Uyumsoft ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) finansal ,fiziksel ve insan kaynaklarını maliyet ve süreçler açısından kolayca yönetebilmenizi sağlayan binlerce fonksiyon barındırır. Bu sayede işletme kaynaklarınızı ve iş süreçlerini bütünleşik bir yapıda uçtan uca yönetebilir, esnek bir iş modeline sahip olabilir ve işletmenizi anlık olarak tek merkezden yönetebilecek bir alt yapıya sahip olabilirsiniz.

Uyumsoft ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) gelişmiş raporlama alt yapısı ile farklı lokasyonlardaki şubeli ya da grup şirketi yapılarına tam uyumlu çalışarak, tek noktadan işletmenizi doğru verilerle yönetilebilir kılar.

Uyumsoft ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) işletme ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren gelişmiş modül yapısının yanı sıra, kullanıcıların geliştirme yapabilmesine imkan tanıyan açık kaynak kodlu altyapısı ile kullanıcıların işletmeye özel süreçlerini geliştirebilmelerine imkan sağlayan platformlar sunarak işletmenize başarı ve “ UYUM” getirir.

Uyumsoft ERP Kurumsal Kaynak Planlama Çözümlerimiz, İşletmenizin bilgisayar ağında kurulabileceği gibi, isterseniz donanım maliyetlerine katlanmadan kiralayarak kullanabileceğiniz Web ERP olarak ta hizmetinizde.

Uyumsoft Mobil ERP,  akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş olup; karar verici kullanıcıların en çok ihtiyaç duydukları raporlara hızlı erişim sağlaması ve spesifik kullanım imkanları ile mekansız iş yürütmek için geliştirilmiştir.

Saha ekiplerinin kolayca merkez ile program üzerinden iletişim kurması için ios ve Android işletim sistemlerinde hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde kurulum yapılabilen Uyumsoft Mobil ERP kullanıcı bazında yetkilendirilebilir olarak hazırlanmıştır.

Uyumsoft Mobil ERP ile yoğun iş temposunda ofis ve bilgisayardan bağımsız ERP kullanım deneyimi yaşayacaksınız.

Uyumsoft Mobil ERP;

  • Mobil cihazın telefon tuş takımı, haritalar ve Outlook ya da mobil cihazda yüklü bir e-posta uygulaması ile entegre çalışır.
  • Satış siparişlerinizi ve sahada müşteri görüşmeleri vb. durumlarda anlık girişlerinin ve süreç takibinin başlatılabilirsiniz.
  • Ürün içinde ihtiyaç duyabileceğiniz destek hizmetlerine kolay erişim sağlayan bir Yardım masası uygulaması geliştirilmiştir.
  • Stoklara ait gözden geçirmeleri ve işlemleri en optimum şekilde yapabilirsiniz.
  • Onay işlemlerini her yerden anlık yapabilmeniz sağlanmaktadır.
  • Finansal değişimlerini takip edebilen kurumlar için doğru kararlar almayı hızlendıran güçlü bir raporlama yapısı bulunmaktadır.

 

ERP KURUMSAL İŞ SİSTEMLERİ İLE KONTROL SİZDE!

Neden Uyumsoft ERP Kurumsal İş Sistemleri?

Güvenirlik:

Proje öncesinde Kurumsal check-up; projenin kapsamı, takvimi ve maliyeti önceden özgin firma ihtiyaçlarına göre yapılandırılır.

Danışmanlık Desteği:

Kurulum, yerleştirme ve sonrasında danışmanlık hizmetimiz sürer.

Yaygınlık:

Türkiye'nin dört bir yanında, yurtdışında yüzlerce şirkette ve 15 in üzerinde üniversitede eğitim aracı olarak Uyumsoft ERP yazılımları kullanılmaktadır.

7/24 Çalışabilme:

Internet altyapısı ile her zaman, her noktadan merkezi sisteme bağlanarak çalışabilirsiniz.

Güçlü Teknoloji:

Anlaşılabiklie ve açık mimariye sahip veritabanı.

Web Üzerinde Entegrasyon:

 Internet bazlı yapısı ile Tedarik zincirin deki paydaşların farklı uygulamaları ile entegre iletişim veri alışverişi yapabilir. Elektronik veirf dönüşümü ile ana sanayi siparişleri doğrudan yan sanayici sisteminde tanımlanabilir.

İşlevsel Esneklik ve Geliştirilebilir Altyapı:

Uyumsoft ERP Kurumsal İş Sistemleri; Firmanın iş modeli, iş yapış şekli ve ihtiyaçlarına göre, "Firmaya özel şekilde" şekillendirilir. 

Yetkilendirme:

UFRS (TFRS) Standartlarına uyumlu kayıt ve raporlama. Dikey, yatay, rol bazlı yetkilendirme ve profil uygulamaları.

Çoklu Dil ve Çoklu Para Desteği:

Türkçe, Azerice, İngilizce, Amanca, Rusça, Fransızca, Arapça, Farsça dillerine kullanıcı tanımlamalarına özel, TL, USD, Euro ve istenilen diğer para birimlerinde kullanmak mümkündür.

Log Takibi:

Her türli kayıt, silme, değiştirme işlem kaydı, menü ve ekran bazında otomatik olarak tutulur.

Fiyat Avantajı:

Benzerlerine oranla toplam sahip olma maliyeti düşüktür.