Sipariş/Adisyon/Sistemleri
Kasa da çalışan dokunmatik ekranli satış terminali, adisyon fiş yazıcısı sistemin kalbidir. Garsonlara verilecek tablet bilgisayar veya
restoran/cafe nin uygun bir yerine koyulacak garson sipariş terminali aracılığı ile alınan siparişler kasa ekranına düşerken aynı zamanda mutfak
ve bar sipariş yazıcılarından otomatik olarak basılır.

Kağıt adisyon ve kalem kullanılarak sipariş alma yöntemi artık eskide kaldı ve yeni nesil restoran cafe pos otomasyonları ile sipariş almak hem daha pratik hem daha kontrollü.

Öncelikle restoran veya cafenizde bulunan tüm ürünleri programa tanıtıp etiketlemekle başlıyorsunuz. Bu kayıtlar istenildiği gibi düzenlenebilir, yeni kayıtlar eklenebilr veya mevcutlar silinebilir.

Daha sonra el terminalleri veya dokunmatik ekran bilgisayarlar ile siparişi müşteriden alıp, otomatik olarak bar, mutfak veya belirlediğiniz bir konumdaki fiş yazıcıya gönderebiliyorsunuz.

Siparişin gönderildiği noktadaki fiş yazıcıdan çıkan bildirim kağıdı ile siparişler doğru ve hızlı bir şekilde hazırlanabilir.

Son derece sade arayüz ile sipariş almak bu kadar kolay hale geliyor.

Gün sonunda ne kadar ciro yaptığınızı, ne kadar kar elde ettiğinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca tarihsel bazda raporlamalar alıp, hangi üründen ne kadar satılmış inceleyebilirsiniz.

Veresiye satışlarınızı, borçlarınızı takip edebilirsiniz.

Her çalışanınız için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.

Günlük masraflarınızı sisteme girerek, gider hesabınızı daha kolay yapabilirsiniz.

Para üstü bölümüyle, müşteriye vereceğiniz para üstünü hesaplamanıza gerek kalmaz

Sisteme menünüzde bulunan tüm ürünlerin resmini koyabilir.

Ana kasaya bağlı olan bir yazıcıyla adisyon bastırabilirsiniz.

Masa birleştirme, masa taşıma, aynı masada bulunan her kişi için ayrı hesap tutma işlemlerini rahatlıkla yürütebilirsiniz.

İndirim, iskonto seçenekleriyle özel müşterilerinize ayrıcalıklı satış imkanı sağlayabilirsiniz.