RESTAURANT MUTFAK ÇAĞRI SİSTEMLERİ

Kablosuz Restaurant Mutfak Çağrı Sistemleri; Restoran, Cafe, Bar, Çay Bahçeleri, Nargile Salonları, Otel ve tatil köylerinde, müşteri memnuniyetini arttırmak ve servis hizmetlerinin en üst seviyede sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sistem ile siparişler hazır olduğunda mutfaktaki şef, servis yapan garsonlara direk çağrı göndererek siparişin hazır olduğunu bildirir ve hızlı bir şekilde masaya servis edilmesini sağlar.

 

Restaurant mutfak çağrı sistemleri;

Çağrı butonları  OMC 999

Çağrı alıcı ekranı OM 99,OPC 999

Mobil Çağrı Saat alıcı OS 5, OS 9999

Repeater RPT 01 (Repeater mesafenin çok uzun olduğu durumlarda kullanılmak üzere sinyal tekrarlayıcı) cihazlarından oluşmaktadır.

 

KULLANIM ŞEKLİ


• Mutfakta bulunan şef sipariş hazır olduğunda servis yapacak garsonu çağırmak için tuş panelinden çağırmak istediği garsonun numarasını tuşlayarak çağrı yapar. (OMC 999)
• Yapılan tüm çağrılar Dijital alıcı gösterge panosunda (OM 99,OPC 999 ) numara olarak görünür. Aynı anda garson kolunda taşıdığı alıcı saat (OS 5, OS 9999) sayesinde mobil olarak eş zamanlı olarak gelen tüm çağrıları saat ekranında da görür. Farklı numaralara gönderilen birçok çağrı istenilen saniye aralığında kodlanarak sırasıyla ekranda görünebilir.

 

Kablosuz Çağrı Butonları

Kablosuz Çağrı Arama Verici Tuş Paneli 0-9 arası tuş kombinasyonu ile 999 farklı noktaya sinyal gönderebilir. Çift taraflı bantla ya da duvara vidalanarak monte edilebilir.

 

Dijital Alıcı Ekran gösterge panosu (LED) ve Mobil Alıcı Saat

Modellere göre değişebilen ABS ve Alüminyum malzemeden üretilmiş, ses ve ışık uyarısı bulunan, 3 ve 4 karakterli (OM 99, OPC 999), ledli alıcı gösterge panosudur. Tüm gelen çağrılar, alıcı ekran hafızasında saklanır ve sırasıyla gösterilir. Eş zamanlı olarak gelen tüm çağrılar Mobil Saat Alıcı(OS 5OS 9999) sayesinde ekranda görülerek hızlı ve acil müdahale tamamlanmış olur.