Mağaza Otomasyonu

En küçüğünden en büyüğüne, çok şubeli veya tek, her boyutta ve tekstil, yapı market, oto yedek parça gibi her konuda çalışan mağazalara barkodlu hızlı satış sistemleri kuruyoruz.

Barkod sistemlerimizde kasa bölümünde şık, dayanıklı, dokunmatik ekranlı satış terminallerini kullanıyoruz. Dokunmatik ekran ve en yeni Windows işletim sistemi ile çalışan terminal, kasiyere görsellik, hız ve pratik satış imkanı sağlıyor. Dokunmatik satış terminalimize müşteri talebine göre Hugin FP-300, VX-675, FT-202 ve İngenico ide280, iwe280 yeni nesil yazarkasaları bağlayıp mali onaylı yazarkasa pos sistemi olarak kurabildiğimiz gibi, bilgi fişi yazıcısı, fatura yazıcısı da bağlayabiliyoruz. 

Tekstil mağazalarında kurulumlarımızda renk/beden kırılımlı stok veya ihtiyaç duyulduğunda seri/lot takibi yapılabilmektedir.

Küçük işletmelerde sadece dokunmatik ekranlı satış terminali ile sistemi çalıştırabildiğimiz gibi, arka ofiste olan bir bilgisayara satışları on-line olarak yazıp, arka ofiste yapılan her değişikliği kasaya anında yansıtıyoruz. Çok şubeli işletmelerde şubelerin yaptıkları satışları merkeze otomatik olarak çekip, merkezde şubelere göre farklı oluşturulabilen satış fiyatlarını yine otomatik gönderebiliyoruz.

Kasalarımızda el tipi kablolu/kablosuz veya masaüstü, sabit barkod okuyucular kullanabiliyoruz. Raf fiyat etiketlerini barkod etiket yazıcısından veya sistemdeki bilgi fişi yazıcısından bastırabiliyoruz.

Depo sayımlarını manuel veya el terminali ile yaptırıp, yazılımımız içerisine alabiliyor, sayım fişleri sayesinde tam ve doğru stok tutma imkanı veriyoruz. Yine istenirse mal kabul, sipariş/gelen mal karşılaştırması gibi işleri el terminalleri ile yaptırıyoruz.

Sadece dokunmatik ekranlı satış noktası terminali kullanılıyorsa line-interaktif, sistem kullanılıyorsa tüm sistemi tek noktadan besleyebilecek güçte on-line Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) ile sistemi güvenceye alıyoruz.

 Finansal Yönetim Sistemi ile takip edebilirsiniz.Ön muhasebe ve bütçe yönetimi  daha kapsamlı analizlere ihtiyaç duyan kullanıcılar için;İlave edilecek olan karar destek sistemi, sabit kıymetler  ile birlikte, işletmelerin tüm finansal süreçlerini daha kapsamlı analizlere ihtiyaç duyan kullanıcılar için; ilave edilecek olan karar destek sistemi.

*Renk ,Beden,Numara ve Seri takibi 
*Sınırsız sayıda ürün takibi
*Renk/beden seviyesinde ürün izleme
* Barkod ile satış işlemleri
*Sayım işlemleri
*Depo transfer ve depo kabul işlemleri
*Üretici firmaların barkod sistemlerinin mağaza stok sistemine entegrasyonu
* Dokunmatik ekranlı kiosk ile reyon fişi düzenleme
* Dokunmatik ekranlı kiosk ile tadilat fişi düzenleme
*  Şubeler arası stok envanter-fiyat sorgulama
*Mağaza günlük ciro takibi
*Satışların nakit-kredi kartı ve alışveriş çeki/hediye çekleri ile yapılması
*Taksitli satış işlemleri
*Borcunu geciktiren müşteriler listelerinin hazırlanması