ANKAPOS’ A HOŞGELDİNİZ.

Merhabalar,

Bilişim sektörüne adım attığımız 1990 yılından bu yana değişik firmalarda yazılım, her büyüklükle ve ortamda barkod uygulamaları ile yazarkasa pos kasalı barkodlu mağaza otomasyon sistemlerinin projelendirilmesi, satışı ve anahtar teslimi kurulması işinde edindiğimiz tecrübeleri birleştirdik ve
ANKAPOS TEKNOLOJİ doğdu. Ürün gruplarımızı oluştururken; konularında saygın ve önemli firmaların ürünlerini çözümlerimizde kullanmaya dikkat ettik. Bu sayede müşterilerimize fiyat/kazanç odaklı optimum çözümleri önerebiliyoruz. Bir çözüm firması olarak konumlanmış olan ANKAPOS TEKNOLOJİ, müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz edip, ihtiyaçlarını en uygun fiyatla ve en iyi şekilde giderecek projeyi müşterisi için oluşturur, sunar ve taahhüt ettiği zamanda devreye alır. ANKAPOS TEKNOLOJİ, çözümlerinde donanım olarak Hugin yazarkasa pos, Toshiba TEC etiket yazıcı, Zebra OT/VT ürünleri, CMT Barkodlu terminallerini, Mettler Toledo ve TEM Terazi baskülleri kullanmaktadır. ANKAPOS TEKNOLOJİ,  özümlerinde yazılım olarak ise; e-wit, Mikro ve TEMATİK yazılım ve donanım çözümlerini kullanmaktadır. Ayrıca her tür butik çözüm uygulama projesi de bünyemizde müşteri özelinde geliştirilmektedir. Deneyimli, dinamik ve teknik donanımlı ekibimizle yeni çözümler üretmek üzere hizmetinizdeyiz. Bizim için aslolan “satmak” değil, satış sonrasında sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

MİSYONUMUZ:
Kendimizi müşteri yerine koyup, en işlevsel, ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek ve en uygun çözüm projesini oluşturmak ve işimizi taahhüt ettiğimiz zamanda bitirmektir. Bu amaca ulaşabilmek için ilkemiz, her aşamada müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri isteklerini doğru analiz edip, doğru ürünlerle bu istekleri tam olarak karşılamaktır.

VİZYONUMUZ:
Müşterilerimiz ve müşterilerimize hizmet eden çalışanlarımızın istek ve taleplerini %100 karşılayacak bir ortam oluşturup bu ortamın sürekliliğini sağlamaktır.